Piątek, 22 Marca 2019

Informacje

Urząd Gminy Mircze
ul. Kryłowska 20
22-530 Mircze
tel 84 651 90 04
fax 84 651 90 15
www.mircze.pl
gmina@mircze.pl
Newsletter

Mircze: Podziękowanie za współpracę

2014-11-13 17:06:33

Odchodzący ze stanowiska wójta gminy Mircze Lech Szopiński dziękuje za ośmioletnią współpracę. W liście, skierowanym do mieszkańców i współpracowników, Lech Szopiński stwierdza, że ostatnie dwie kadencje samorządu nie zostały zmarnowane, a efektem są dobre podwaliny do rozwoju gminy w kolejnych latach.

Według Lecha Szopińskiego był to czas bardzo pracowity, ale przez to owocny w wiele inwestycji i innych przedsięwzięć, które spowodowały, że gmina Mircze nie tylko jest rozpoznawalna na Lubelszczyźnie i w Polsce, ale także jest przyjazna dla mieszkańców oraz otwarta na rolników, przedsiębiorców i turystów.

Dziękuję za wspólną pracę moim współpracownikom, radnym, sołtysom, pracownikom jednostek organizacyjnych i wszystkim tym, którzy pragnęli aktywnie i skutecznie zmieniać rzeczywistość. Dzięki Waszej niezachwianej i oddanej współpracy mogliśmy realizować wiele odważnych planów, wykorzystując istniejące realia i możliwości - napisał wójt Lech Szopiński. Na zakończenie wyraził nadzieję, że będzie mógł dobrze służyć mieszkańcom Ziemi Hrubieszowskiej także w przyszłości, jeśli tylko taka będzie ich wola.

Lech Szopiński był wójtem gminy Mircze od 2007 roku. W najbliższych wyborach samorządowych kandyduje do Sejmiku Województwa Lubelskiego.


(fot. arch. UG Mircze)

© 2009-2019 ias24.eu.