Czwartek, 22 Kwietnia 2021

O nas

Firma eL-MEDIA działa na rynku od 2007 roku. Na początku jej głównym celem była organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu przygotowywania i skutecznego rozpowszechniania informacji. Swoją ofertę kierowała przede wszystkim do pracowników urzędów administracji publicznej. Szybko okazało się, że z takiej wiedzy chętnie korzystali także przedstawiciele jednostek podległych samorządom takich jak: szkoły, ośrodki kultury, przedsiębiorstwa komunalne itp. W ciągu ponad 2 lat z takich szkoleń skorzystało około 80 samorządów z województw: lubelskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Łącznie około 950 osób.

Na bazie kilkuletnich doświadczeń zrodził się pomysł utworzenia agencji informacyjnej. Jej głównym zadaniem jest usprawnienie przepływu informacji między samorządami a mieszkańcami. Naszym celem jest aby taka agencja była rzetelnym I aktualnym źródłem informacji, dotyczących gminy czy powiatu. Mamy nadzieję, że wsród odbiorców naszego serwisu będą także przedstawiciele mediów, którzy w jednym miejscu znajdą wiadomości o bieżących wydarzeniach I sprawach ważnych dla mieszkańców lokalnych społeczności.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Szkolenia prowadzą I przygotowują informacje praktycy – dziennikarze, którzy od lat współpracują z samorządami, także tymi najmniejszymi, znający ich realia i możliwości.

Informacyjna Agencja Samorządowa ma pomóc w tworzeniu pozytywnego wizerunku samorządów gminnych i powiatowych. Na stronie IAS są zamieszczane rzetelne, konkretne i aktualne informacje ważne dla mieszkańców, bo dotyczące ich miejscowości.

Przygotowujemy takie właśnie informacje, które mogą trafiać jednocześnie na strony internetowe danej gminy czy powiatu, do lokalnej prasy czy innych publikacji. Z całą pewnością wpłynie to na ocenę pracy i aktywności samorządów. To także jeden ze sposobów promocji miejscowości.

Mimo, że rozmowy z pierwszymi samorządami zainteresowanymi taką propozycją rozpoczęliśmy w lutym 2009 roku z takiej formy współpracy skorzystało już kilkanaście gmin, miast I powiatów.

Nasza oferta obejmuje:
- redagowanie informacji o wydarzeniach, dotyczących mieszkańców, urzędu gminy/miasta/starostwa powiatowego oraz jednostek jemu podległych takich jak : szkoły, placówki kultury, spółki komunalne, lokalne stowarzyszenia, wydawnictwa itp.
- przekazanie w/w informacji do wykorzystania przez zamawiającego w wybranej przez niego formie i czasie.
- przesłanie w/w informacji do lokalnych i regionalnych redakcji prasy, radia i telewizji

Oferujemy
- broszury i ulotki (dla mieszkanców czy gości), podsumowujące prace samorządu, prezentujące plany, nowe inwestycje czy atrakcje turystyczne
- materiały promocyjne, gadżety (j/w).
Aktualności
smokedsystem
© 2009-2021 ias24.eu.