Czwartek, 06 Sierpnia 2020

Informacje

Urząd Gminy w Wojcieszkowie

tel 25 755 41 01
fax 25 755 41 01
www.wojcieszkow.pl
urzad_gminy@wojcieszkow.pl
Newsletter

Wojcieszków: Letnie kino pod chmurką

2019-08-21 18:42:48

Do Wojcieszkowa wraca plenerowe Kino Letnie. Miejscowa biblioteka zaprasza na seans "pod chmurką" w miejscowym parku, w piątek 23 sierpnia o 20.30.

- Pierwszy taki pokaz zorganizowaliśmy przed rokiem i okazało się, że to był dobry pomysł. Na widowni zasiadło około 100 kinomanów, często całe rodziny, dlatego wierzymy, że tym razem będzie podobnie. Seans jest bezpłatny, a widzów zachęcamy, by zabrali ze sobą koce, termosy z ciepłą herbatą czy kawą oraz leżaki, krzesełka albo inne rzeczy do siedzenia, bądź oglądania w dowolnie wybranej przez siebie pozycji - mówi dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wojcieszkowie Alicja Porębska.

W piątkowy wieczór będzie można obejrzeć film "Jutro będziemy szczęśliwi". To rodzinna opowieść z dużą dawką humoru, a jej bohaterem jest Samuel, prowadzący beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Efektem jednego z jego rozlicznych romansów z przygodnie spotkanymi turystkami jest wizyta byłej kochanki, która przekazując mu szczególny prezent mówi: "To twoja córka", a potem znika. Samuel nie ma pojęcia o wychowywaniu dzieci, ale uczucie do dziewczynki powoduje, że mężnie wypełnia rolę prawdziwego taty. Gdy Gloria ma 8 lat wraca jej mama, która chce odzyskać dziecko.

Jak piszą recenzenci - to poruszający dramat o dojrzewaniu do odpowiedzialności i odkrywaniu, jakimi wartościami naprawdę warto się kierować w życiu. Film będzie można obejrzeć w parku w Wojcieszkowie w piątkowy wieczór o 20.30.


(fot. sxc.hu/GBP w Wojcieszkowie)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.