Poniedzialek, 06 Lipca 2020

Informacje

Urząd Gminy w Wojcieszkowie

tel 25 755 41 01
fax 25 755 41 01
www.wojcieszkow.pl
urzad_gminy@wojcieszkow.pl
Newsletter

Wojcieszków: Jesienna propozycja dla kinomanów

2019-10-10 11:44:28

Mieszkańcy gminy Wojcieszków mogą się jeszcze zapisywać na wyjazd do kina do Siedlec na film "Boże Ciało". Wyjazd planowany na 22 października jest jednym z elementów projektu "Nie ulegaj frustracji, korzystaj z kultury i rehabilitacji", ale propozycja jest skierowana nie tylko do jego uczestników.

Film "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy jest polskim kandydatem do nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej w kategorii najlepszy film międzynarodowy. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-latka, który będąc w poprawczaku marzy, by zostać... księdzem. Gdy zostaje warunkowo zwolniony próbuje wcielić swój plan w życie i udając duchownego stosuje niestandardowe metody ewangelizacji. Wierni z małego miasteczka z czasem zaczynają pozytywnie reagować na metody młodego "księdza", ale jego plany komplikuje pojawienie się dawnego kolegi z poprawczaka.

Kinomani z Wojcieszkowa i okolic, którzy chcą poznać więcej szczegółów tej historii, mogą się zapisywać w miejscowej bibliotece. Uczestnicy projektu pojadą do Siedlec za darmo, natomiast dla pozostałych osób opłata wynosi 30 złotych.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.