Sobota, 06 Czerwca 2020

Informacje

Urząd Gminy w Wojcieszkowie

tel 25 755 41 01
fax 25 755 41 01
www.wojcieszkow.pl
urzad_gminy@wojcieszkow.pl
Newsletter

Wojcieszków: Gminny turniej piłkarzy

2019-11-21 16:14:04

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Wojcieszkowie wygrała Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców, który odbył się w środę 20 listopada. W walce o mistrzowski tytuł gospodarze zawodów mieli trzech rywali.

Oprócz ekipy z Wojcieszkowa do rywalizacji przystąpiły zespoły ze szkół podstawowych w Oszczepalinie, Siedliskach i Wólce Domaszewskiej.

Spotkania odbywały się systemem "każdy z każdym", a ostateczne rozstrzygnięcia zapadły po przeliczeniu bilansu bramkowego. Okazało się bowiem, że dwie drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów, notując po dwa zwycięstwa i remis w bezpośrednim meczu.

Różnicą zdobytych goli do straconych najlepsza okazała się reprezentacja SP Wojcieszków. Ekipa prowadzona przez Krzysztofa Marosa, wystąpiła w składzie: Marek Kachniarz, Maciej Kania, Michał Latoch, Patryk Lemieszek, Mateusz Mazurek, Jakub Olszewski i Hubert Sosnowski.

Wicemistrzami gminy zostali chłopcy z SP Oszczepalin, na trzecim miejscu zawody ukończyła reprezentacja SP Wólka Domaszewska, a czwarte miejsce zajęła ekipa z SP Siedliska.


(fot. sxc.hu)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.