Piątek, 30 Października 2020

Informacje

Urząd Gminy Tomaszów Lubelski
​ul. ​29 Listopada 9
22-600 Tomaszów Lubelski
tel 84​ ​664​ ​30​ ​85
fax 84 664​ ​38​ ​73
​www.tomaszowlubelski.pl
sekretariat@tomaszowlubelski.pl
Newsletter

Gmina Tomaszów Lubelski: Pierwsze forum lokalnych liderek

2017-11-04 10:35:30

Aktywnych mieszkanek gminy Tomaszów Lubelski jest coraz więcej. Lokalne liderki angażują się w wiele przedsięwzięć, mają coraz to nowe pomysły, a w ich realizacji chce pomóc Gminny Ośrodek Kultury w Podhorcach, który organizuje pierwsze Gminne Forum Kobiet.

- Chcemy podziękować wszystkim paniom za ich aktywność, docenić je za dotychczasową pracę na rzecz lokalnych społeczności i zachęcić do podejmowania kolejnych inicjatyw, a także podpowiedzieć co jeszcze mogą zrobić, by lepiej spożytkować swoją energię. Forum ma być także okazją do wymiany doświadczeń między przedstawicielkami różnych organizacji i niezrzeszonymi liderkami - zapowiada w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządowa dyrektor GOK w Podhorcach Kinga Łuczak.

Panie, które odpowiedzą na to zaproszenie, będą się mogły również dowiedzieć jak pozyskiwać pieniądze na realizacją swoich pomysłów, jak właściwie wykorzystywać lokalne tradycje i jak się promować.

Będą o tym mówić m.in. przedstawiciele gminnych władz samorządowych, Zespołu Pieśni i Tańca "Roztocze", Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, Lokalnej Grupy Działania "Roztocze Tomaszowskie" i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski.

Spotkanie będzie połączone z podsumowaniem warsztatów kulinarnych, które odbywały się w gminie Tomaszów Lubelski od wakacji.

Forum odbędzie się 19 listopada, ale już teraz organizatorzy czekają na zgłoszenia od pań, które chcą wymienić się swoimi doświadczeniami. Zapisy telefoniczne odbywają się pod numerem: 84 666 46 06.


(fot. organizatorzy)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.