Sobota, 15 Grudnia 2018

Informacje

Gmina Wiśniew
ul. Siedlecka 13
08 - 112 Wiśniew
tel 25 641 73 13
fax 25 740 55 62
www.wisniew.pl
ug@wisniew.pl
Newsletter

Wiśniew: Jesienne porządki z odpadami

2016-11-04 09:49:08

Po jesiennych porządkach w piwnicach, garażach i domach mieszkańcy gminy Wiśniew będą mogli w wygodny sposób pozbyć się nietypowych odpadów. Mobilna zbiórka rozpocznie się w najbliższy poniedziałek i potrwa do przedświątecznego czwartku.

Oddawać będzie można m.in.: stoły, krzesła, szafy, dywany, wózki dziecięce, materace, kołdry, rowery, duże zabawki, wanny, umywalki, muszle toaletowe i spłuczki, a także grzejniki, panele czy rolety.

Te i inne odpady wielkogabarytowe zostaną odebrane pod warunkiem, że będą wystawione przed posesje do 7.00 rano w dniu wyznaczonym dla poszczególnych miejscowości, skąd zabierze je specjalistyczna firma, wykonująca tę usługę na zlecenie gminy. Mieszkańcy zabudowy kolonijnej i domów oddalonych od zabudowy ciągłej są proszeni o dostarczenie ich do najbliższej drogi głównej.

W poniedziałek 7 listopada odpady powinni wystawić mieszkańcy miejscowości, które należą do I sektora, czyli wsi: Helenów, Lipniak, Mościbrody, Mościbrody-Kolonia, Myrcha, Stok Wiśniewski, Wólka Wołyniecka i Wólka Wiśniewska.

We wtorek 8 listopada zbiórka odbędzie się w miejscowościach: Borki-Kosiorki, Borki-Sołdy, Borki-Paduchy, Ciosny, Nowe Okniny, Okniny-Podzdrój, Radomyśl, Stare Okniny i Zabłocie.

W trzecim sektorze odpady będą odbierane w środę 9 listopada. Tego dnia akcja obejmie: Daćbogi, Gostchorz, Kaczory, Łupiny, Mroczki, Pluty, Śmiary, Tworki.

© 2009-2018 ias24.eu.