Niedziela, 26 Maja 2019

Informacje

Gmina Wiśniew
ul. Siedlecka 13
08 - 112 Wiśniew
tel 25 641 73 13
fax 25 740 55 62
www.wisniew.pl
ug@wisniew.pl
Newsletter

Wiśniew: Bożonarodzeniowa oferta GOK

2016-12-13 20:00:46

W gorączce przedświątecznych zakupów mieszkańcy gminy Wiśniew i okolic nie muszą biegać po sklepach, by zaopatrzyć się w bożonarodzeniowe ozdoby, potrawy czy nawet choinki. Wszystko będą mogli kupić w jednym miejscu na jarmarku, który w niedzielę 18 grudnia organizują Gmina Wiśniew i miejscowy ośrodek kultury.

Od 13.00 w sali widowiskowej GOK będzie się można zaopatrzyć w prezenty, stroiki, potrawy wigilijne, ciasta i żywe choinki.

Swoją świąteczną ofertę będzie prezentować 20 wystawców, w tym 8 kół gospodyń wiejskich i osoby indywidualne z naszej gminy oraz twórcy i rzemieślnicy z Drohiczyna i Siedlec. Wszyscy wezmą udział w konkursie na najładniejsze stoisko, w którym nagrodą główną jest choinka. - Będzie to już szósty jarmark bożonarodzeniowy, który jest znakomitą okazją do nabycia oryginalnych elementów dekoracji domów i mieszkań, a także smakowitych wędlin i potraw na świąteczny stół - zachęca dyrektor GOK w Wiśniewie Janina Dołgich.

Podobnie jak w poprzednich latach również teraz podczas jarmarku jego uczestnicy podzielą się opłatkiem, a na scenie będą się promować lokalni artyści. W tym roku wystąpią Zespół Tańca Ludowego "Wiśniewiacy" im. Zbigniewa Myrchy, "Power Beat" Andrzeja Kantowicza oraz nowa grupa wokalna, powstała pod kierunkiem Pawła Ksionka w ośrodku kultury z solistką Agnieszką Chojecką i grającym na instrumentach klawiszowych Marcinem Jastrzębskim, którym będzie towarzyszyć grupa dzieci z zespołu tanecznego "Wiśniewiacy".


(fot. arch. UG Wiśniew)

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.