Sobota, 29 Lutego 2020

Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Przed nowym sezonem artystycznym

2019-09-11 15:52:11

Będą zajęcia popularne w poprzednich latach i kilka nowych propozycji. Po wakacyjnej przerwie Miejski Ośrodek Kultury "Dworek" w Rejowcu Fabrycznym rozpoczyna nowy sezon artystyczny. Pierwsze zajęcia są planowane na ostatni wtorek września, ale zapisy chętnych już się rozpoczęły.

- W ofercie mamy m.in. spotkania pod hasłem "Kości zostały rzucone", czyli gry planszowe dla wszystkich, "Jak kura pazurem" - zabawy ułatwiające naukę czytania i pisania dla dzieci, które znają literki oraz "Z głową w chmurach", czyli relaksacja przy muzyce dla dorosłych. Niektóre elementy były obecne podczas spotkań przed wakacjami, ale zmieniamy ich formułę, by była ciekawsza i lepiej dopasowana do oczekiwań naszych gości - wylicza dyrektor ośrodka kultury Katarzyna Michałowska.

"Kości zostały rzucone" to propozycja luźnych spotkań w miłej atmosferze, które sprzyjają nie tylko ogólnemu rozwojowi, ale także integracji. Poprzez zabawę na zajęciach pod hasłem "Jak kura pazurem" dzieci uczą się czytać sylaby i wyrazy oraz ćwiczą czytanie ze zrozumieniem. Z kolei "Z głową w chmurach" to ćwiczenia ruchowe i oddechowe, które zwiększają świadomość swojego ciała i budzą pozytywne emocje.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.