Wtorek, 27 Października 2020

Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: MCK znowu zaprasza

2020-05-26 12:07:52

Nie tylko urzędy administracji publicznej wracają do bezpośredniej obsługi interesantów. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa stacjonarną działalność wznawia również Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym.

W pierwszej kolejności jego pracownicy zapraszają uczniów, którzy zdają w tym roku egzaminy zawodowe. - Proponujemy rozmowy z doradcą o lokalnym rynku pracy i porady, które pomogą młodym ludziom zestawić ich zainteresowania z mocnymi stronami. Zapraszamy też młodzież, która chciałaby kontynuować naukę w ramach Ochotniczych Hufców Pracy. Przedstawimy zawody, w których oferujemy naukę praktyczną i zdiagnozujemy wasze możliwości - zachęcają pracownicy rejowieckiego MCK.

Obostrzenia, związane z sytuacją epidemiczną są powoli znoszone, ale zagrożenie koronawirusem nie minęło. Dlatego trzeba się stosować do nowych zasad obsługi. Odwiedzający placówkę będą przyjmowani tylko w maseczkach ochronnych, po wejściu do MCK należy zdezynfekować dłonie, a czekając na rozmowę trzeba zachować odpowiedni odstęp od innych oczekujących.


(fot. MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.