Piątek, 30 Października 2020

Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Ostatnie zgłoszenia wystawców

2020-02-12 15:00:58

Organizatorzy pierwszych w tym roku Targów Pracy i Edukacji w Rejowcu Fabrycznym kończą przyjmowanie zgłoszeń potencjalnych wystawców. Szkoły, agencje zatrudnienia, pracodawcy i inne instytucje, które chcą przedstawić swoją ofertę, mogą się zgłaszać do najbliższego piątku.

- Już teraz na liście wystawców mamy około 20 pozycji. Udział w targach deklarują m.in. szkoły ponadpodstawowe i policealne z Biłgoraja, Chełma, Lublina, Okszowa, Siedliszcza, Siennicy Różanej i Świdnika. To placówki, oferujące różne kierunki kształcenia - od gastronomii, przez budownictwo, po szkoły leśne czy samochodowe. Agencje zatrudnienia przedstawią ofertę pracy w Polsce i za granicą, a poza tym na targach będzie można uzyskać informacje na temat szkoleń, kursów i innych form pomocy, także finansowej, z programów Unii Europejskiej - zapowiadają organizatorzy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym.

Podczas targów, którym w tym roku będzie towarzyszyć hasło "Nauka - Zawód - Praca", do dyspozycji gości będą również przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz doradcy zawodowi, którzy podpowiedzą jak poruszać się na rynku pracy albo jak wybrać najbardziej właściwą ścieżkę edukacji czy kariery.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.