Wtorek, 01 Lipca 2025

Obsza: Bieg po borówkę w Olchowcu

2025-07-01 10:21:05

"Owocowa sztafeta", organizowana przez Fundację Bieg Rolnika, po raz pierwszy zawita do gminy Obsza. Mogą wziąć w nim udział zarówno miłośnicy biegania jak i nordic walking. Start i meta zostały wyznaczone w Olchowcu.

Pierwszy "Bieg po borówkę", który odbędzie się w drugą niedzielę lipca, jest drugą z cyklu trzech imprez organizowanych w ramach "owocowej sztafety". Pierwsza odbyła się w połowie czerwca w Księżym Lesie w gminie Zbrosławice w województwie śląskim i był to trzeci "Bieg po truskawkę", a ostatnim etapem będzie ósmy "Bieg rolnika" który jest planowany 30 sierpnia w Boniowicach na Śląsku.

Bieg i marsz nordic walking w Olchowcu odbędą się 13 lipca, ale już w najbliższy czwartek organizatorzy zamykają listę startową.

Informacje

Urząd Gminy Obsza
Obsza 36
23-413 Obsza

tel 84 689 10 02
fax 84 627 34 09
www.obsza.pl
sekretariat@obsza.pl
© 2025 ias24.eu