Środa, 21 Marca 2018
Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Szansa na "lepsze jutro"

2017-05-18 09:29:30

Kolejne osoby znalazły zatrudnienie dzięki giełdzie pracy zorganizowanej w środę 17 maja przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym. Choć takie spotkania w ostatnim czasie odbywają się dość często, chętnych do pozyskania informacji i znalezienia zatrudnienia nie brakuje.

Podczas giełdy, która odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury "Dworek" swoje propozycje zaprezentowała agencja, która poszukuje kandydatów na pracowników m.in. w zakładach produkcyjnych, logistyce - jako magazynier czy operator wózka widłowego, a także na budowach i przy pracach wykończeniowych.

Przez dwie godziny zainteresowani mogli u źródła dopytać o zarobki, zakwaterowanie, zabezpieczenie socjalne i inne warunki zatrudnienia. Argumenty przedstawicieli pracodawców były przekonujące, ponieważ niektórzy podpisali umowy w sprawie pracy zarówno wakacyjnej, jak i na dłuższy okres.

Organizatorzy giełdy również nie kryją zadowolenia, że kolejne osoby znalazły zatrudnienie i być może spełniły swoje plany życiowe na "lepsze jutro". Na tym jednak MCK OHP nie poprzestaje i już planuje zaproszenie do Rejowca Fabrycznego przedstawicieli kolejnych pracodawców.


(fot. MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym)

© 2009-2018 ias24.eu.