Niedziela, 27 Maja 2018
Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Świąteczny konkurs multimedialny

2018-01-18 16:42:52

Korzystając z nowoczesnych technologii uczniowie Szkoły Podstawowej w Rejowcu Fabrycznym kultywują świąteczne tradycje. Swoimi umiejętnościami wykazali się w konkursie "Tradycje i zwyczaje związane ze świętami Bożego Narodzenia", którego podsumowanie odbyło się w czwartek 18 stycznia.

Zadaniem uczestników z klas klas III - VII było przygotowanie prac w formie prezentacji multimedialnych. Według oceniających propozycje autorzy wykazali się dużą kreatywnością, a w swoich pracach ciekawie wykorzystali pomoc informacje o świątecznych zwyczajach, które pozyskali od rodziców czy dziadków.

W najmłodszej kategorii wiekowej laureatami zostali Nina Sobol, Paweł Klin i Mateusz Król z klasy IIIa oraz Sandra Janiszewska, Paulina Ostrowska i Alan Skoczylas-Onwubiko z IIIb. Spośród czwartoklasistów najciekawsze prace przygotowali Kacper Pilipczuk i Miłosz Wnętrzak z IVb, wśród piątoklasistów - Kornel Patra i Sebastian Paw z Va, natomiast w kategorii uczniów klas szóstych najlepiej zostały ocenione propozycje Oliwii Grochowskiej i Weroniki Wąsikowskiej z VIb. Najwięcej nagród otrzymali uczniowie klasy VIIb, do której uczęszczają: Aleksandra Andruszczak, Martyna Dziubińska, Weronika Oleszczuk, Ewa Wójcik, Maciej Smyl, Mikołaj Szokaluk, Jakub Wiewióra i Michał Wójcik.

Podczas czwartkowego podsumowania wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe. Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli Marty Stefańskiej, Wojciecha Sosnowskiego i Anny Klin, która zorganizowała konkurs we współpracy ze szkolną biblioteką.


(fot. SP w Rejowcu Fabrycznym)

© 2009-2018 ias24.eu.