Środa, 25 Kwietnia 2018
Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Świąteczno-Noworoczne spotkanie z kolędą

2018-01-03 17:26:10

Świąteczno-Noworoczne Kolędowanie przy ognisku w Rejowcu Fabrycznym odbędzie się w tym roku w piątek 5 stycznia. W odróżnieniu od podobnych spotkań w poprzednich latach, tym razem zamiast głośnych fajerwerków organizatorzy zapraszają na pokaz laserowy.

Mieszkańcy zbiorą się o 17.00 na placu przy urzędzie miasta. Spędzą wieczór oglądając występy w wykonaniu dzieci, młodzieży i seniorów oraz próbując świątecznych potraw i kiełbasek z ogniska.

Część artystyczną rozpoczną maluchy z Przedszkola Miejskiego w Rejowcu Fabrycznym. Potem na scenie będą występować: chór "Belcanto" i soliści z miejscowej szkoły podstawowej, zespół wokalny Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych "Szansa" i grupa "Tears of Happyness", działające przy Miejskim Ośrodku Kultury "Dworek" oraz zespół "High Five Cover Band".

Uczestnicy spotkania będą się mogli ogrzać przy ognisku, a także skosztować zupy grzybowej, pierogów, ciastek i innych smakołyków, które przygotowuje stowarzyszenie "Szansa". Nie zabraknie również prezentów od Świętego Mikołaja, a przedstawiciele władz samorządowych złożą wszystkim życzenia noworoczne.

Mieszkańcy Rejowca Fabrycznego i ich goście od wielu lat chętnie korzystają z propozycji wspólnych spotkań przy ognisku, które są okazją do integracji, śpiewania kolęd i składania życzeń na Nowy Rok.


(fot. arch. MOK "Dworek" w Rejowcu Fabrycznym)

© 2009-2018 ias24.eu.