Wtorek, 19 Czerwca 2018
Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Październikowa giełda pracy MCK OHP

2017-10-12 10:24:08

Ponad 30 osób skorzystało z wakacyjnych propozycji wyjazdu do pracy, oferowanych przez agencje zatrudnienia za pośrednictwem Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym.

Większość zajmowała się zbiorem owoców, a niektórzy przedłużają swój pobyt, kontynuując pracę w ogrodnictwie, rolnictwie, logistyce czy zakładach produkcyjnych.

MCK, motywowane oczekiwaniami mieszkańców Rejowca Fabrycznych i okolicznych miejscowości, zorganizowało w środę 11 października kolejną giełdę pracy, podczas której zainteresowani mogli zdobyć z pierwszej ręki informacje o możliwości pracy w Holandii.

Przedstawiciel agencji, która pomaga w znalezieniu zatrudnienia, mówił o aktualnych ofertach, warunkach zatrudnienia i organizacji wyjazdu. Chętni do pracy w "kraju tulipanów" mogą liczyć na legalną pracę w dogodnym dla siebie terminie, elastyczny termin wyjazdu i długość pobytu, mieszkanie i podstawową opiekę medyczną, a także wsparcie koordynatora i transport do pracy i z powrotem.

Ci, którzy nie mogli wziąć udziału w środowej giełdzie pracy, mogą teraz uzyskać informacje w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP przy ul. Kolejowej w Rejowcu Fabrycznym.

MCK dysponuje również innymi ofertami zatrudnienia, także w Polsce. Na przykład teraz poszukuje kandydatów na listonoszy, którzy chcieliby pracować w Krasnymstawie i Włodawie. Pracodawca oferuje m.in. umowę o pracę, premie miesięczną i trzynastą pensję, wolne weekendy i zwrot kosztów używania prywatnego samochodu do celów służbowych. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 502 032 023.


(fot. MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym)

© 2009-2018 ias24.eu.