Sobota, 19 Stycznia 2019

Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Nowy zawód szansą na lepszą przyszłość

2018-04-15 16:31:33

Planowanie ścieżki edukacyjnej i zawodowej nie jest dziś łatwe, ale szanse na lepszą przyszłość można zwiększyć sprawdzając swoje predyspozycje zawodowe, które pozwalają lepiej wybrać szkołę czy zdobyć nową profesję. W postawieniu takiej diagnozy pozwala badanie z kwestionariuszem zainteresowań zawodowych.

Standardowo takie badanie można wykonać za pieniądze w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, ale mieszkańcy Rejowca Fabrycznego i okolic mogą to zrobić za darmo w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP.

- KZZ to polska metoda w pełni dostosowana do specyfiki naszego rynku pracy, która powstała w oparciu o najbardziej użyteczne teorie doradztwa zawodowego oraz współczesną wiedzę na temat zainteresowań zawodowych. Pomaga m.in. w określeniu preferencji zawodowych, wyborze lub zmianie zawodu, a także wyborze szkoły, uczelni oraz poznaniu przyczyn niepowodzeń zawodowych - wylicza zalety KZZ Elżbieta Rorenberg z MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym.
Jej zdaniem jest to szczególnie ważne wobec rosnącego tempa zmian społecznych, ekonomicznych i kulturowych oraz stylów życia i pracy, które nie ułatwiają planowania własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

© 2009-2019 ias24.eu.