Poniedzialek, 19 Marca 2018
Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Nowe propozycje ośrodka kultury

2017-09-27 18:53:05

Miejski Ośrodek Kultury "Dworek" w Rejowcu Fabrycznym rozpoczyna sezon artystyczny z nowymi pomysłami, które zostały przygotowane m.in. na podstawie ankiet wśród mieszkańców. Nabór chętnych trwa do piątku 29 września, a pierwsze spotkania odbędą się w przyszłym tygodniu.

Wśród nowości są m.in. bajkoterapia dla dzieci i zajęcia relaksacyjne dla dorosłych. Pierwsza propozycja jest skierowana do 5- i 6-latków, którzy dzięki bajkom terapeutycznym, dyskusji i warsztatom tematycznym pomagają pracować nad swoimi emocjami i przyswajać wzorce postępowania. - Do udziału w zajęciach relaksacyjnych zapraszamy dorosłe osoby, często zapracowane i narażone na stres, które przeważnie nie mają czasu na regenerację. Zaledwie półgodzinne spotkania wykorzystujemy na odprężenie, uspokojenie oddechu, rozluźnienie mięśni i inne techniki pracy z ciałem, pozwalające z nową energią przystąpić do dalszej pracy - przekonuje autorka pomysłów i prowadząca zajęcia Amanda Jaworska.

W tegorocznej ofercie ośrodka kultury są również propozycje znane mieszkańcom Rejowca Fabrycznego. To na przykład klub animacji czasu wolnego oraz zajęcia taneczno-rytmiczne, które teraz będą się odbywać w dwóch grupach. Pierwsze dla dla 5 i 6-latków oraz dzieci w wieku od 7 do 9 lat, a drugie w przedziałach wiekowych 7-11 i 12-15 lat. Ten ostatni podział będzie obowiązywać także na warsztatach teatralnych. Poza tym "Dworek" organizuje warsztaty taneczne dla młodzieży między 13 a 15 rokiem życia, teatr dla dorosłych oraz cotygodniowe planszówki, które będą mieć otwartą formułę.

Szczegółowy harmonogram zajęć jest dostępny na stronie: www.dworek.rejowiec.pl i na profilu ośrodka kultury na Facebook'u, a zapisywać się można telefonicznie pod numerem: 725 552 487.


(fot. arch. MOK "Dworek" w Rejowcu Fabrycznym)

© 2009-2018 ias24.eu.