Piątek, 20 Czerwca 2025

Rejowiec Fabryczny: Koncert dla mam

2014-05-24 13:25:13

Z okazji Dnia Matki młodzi artyści z Rejowca Fabrycznego mają dla mam "muzyczny bukiet". W poniedziałek 26 maja zapraszają na koncert, który rozpocznie się o 18.00 w parku przy Miejskim Ośrodku Kultury "Dworek.

Na plenerowej scenie zaprezentują się zdolni wokaliści i muzycy z Zespołu Szkół Samorządowych w Rejowcu Fabrycznym, którymi opiekuje się Marek Pukas oraz lokalny zespół "Karambol".

Powstała niedawno grupa, działająca przy "Dworku", swój debiut sceniczny ma już za sobą. Po raz pierwszy wystąpiła w lutym tego roku podczas koncertu walentynkowego. Zespół tworzą muzycy z Rejowca Fabrycznego, bądź osoby związane z miastem, które wcześniej występowały indywidualnie w różnych kapelach. "Karambol" ma różnorodne zarówno instrumentarium, jak i repertuar. Na gitarach, klawiszach i perkusji, ale również na tubie, saksofonie, klarnecie czy banjo, zespół gra z równym powodzeniem bluesa, country, utwory rockowe i popowe. W ostatnim czasie do kapeli dołączył nowy basista, a repertuar został poszerzony m.in. o własne aranżacje melodii ze znanych seriali.


(fot.arch.MOK "Dworek" w Rejowcu Fabrycznym)

Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
© 2025 ias24.eu