Wtorek, 20 Sierpnia 2019

Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: By ferie były udane i bezpieczne

2019-02-11 14:38:02

Dzieci i młodzież zaczynają zimowy wypoczynek. Nauczycielom i opiekunom zależy na tym, by ferie minęły bezpiecznie, a wolny czas był pełen relaksu i bezpieczny. Tuż przed rozpoczęciem zimowej przerwy uczniowie Szkoły Podstawowej w Rejowcu Fabrycznym wysłuchali rad funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Rejowcu Fabrycznym i Posterunku Policji w Rejowcu.

Przedstawiciele służb mundurowych apelowali m.in., by uczniowie zwracali szczególną uwagę na śliskie chodniki i oblodzone jezdnie, a także przypominali, żeby nosili znaczki odblaskowe, gdy poruszają się po drodze o zmroku.

Przedferyjny apel był również okazją do podsumowania pierwszego półrocza w szkole i nagrodzenia wyróżniających się uczniów. Wydarzenia ostatnich pięciu miesięcy przypomniały nauczycielki Agnieszka Gepner i Anna Klin, które przygotowały pokaz multimedialny.

Dyplomy, gratulacje i życzenia odbierali uczniowie, którzy mogą się pochwalić najlepszymi wynikami w nauce i nadzwyczajną frekwencją. Najlepsi uzyskali średnią nawet powyżej 5,6, a 100-procentową frekwencją może się poszczycić ponad 30 dzieci i młodzieży. Wśród liderów w gimnazjum są tacy, którzy nie opuścili choćby jednej lekcji nie tylko w minionym semestrze, ale od pierwszej klasy.


(fot. SP w Rejowcu Fabrycznym)

smokedsystem
© 2009-2019 ias24.eu.