Poniedzialek, 19 Marca 2018
Informacje

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym
ul.Lubelska 16
22-170 Rejowiec Fabryczny
tel 82 566-32-77
fax 82 566-47-28
www.rejowiec.pl
info@rejowiec.pl
Newsletter

Rejowiec Fabryczny: Bezpłatna pomoc centrum kariery

2017-09-17 13:21:57

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym zachęca dyrektorów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do korzystania z usług doradcy zawodowego, który może pomóc młodzieży w wyborze dalszej drogi edukacji i planowania kariery. Zapewnia, że tematyka i forma zajęć będą dopasowane do potrzeb uczniów, a oferta jest bezpłatna.

- Warsztaty z doradcą zawodowym dają młodym ludziom realną możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do odnalezienia swojego miejsca na rynku pracy, poznania siebie i własnych predyspozycji, zasad rządzących rynkiem pracy, a także uzyskania informacji o lokalnych ofertach zatrudnienia - przekonują organizatorzy konsultacji.

Prowadzący spotkania pomogą, na przykład określić słabe i mocne strony młodego człowieka, wybrać odpowiednią do predyspozycji i zainteresowań szkołę lub miejsce pracy.

MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym ma w swojej ofercie także inne usługi skierowane do osób w wieku od 15 do 25 lat, z których również można korzystać za darmo. Chodzi na przykład o: indywidualne i grupowe porady zawodowe, propozycje pracy i kształcenia, badanie preferencji zawodowych a także naukę technik autoprezentacji i wypełniania dokumentów, potrzebnych do skutecznego poszukiwania zatrudnienia. Zainteresowani mogą również skorzystać z pomocy w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w siedzibie MCK OHP przy ul. Lubelskiej 24A, lub telefonicznie pod numerem: 502 032 023.


(fot. arch. MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym)

© 2009-2018 ias24.eu.