Tegoroczna "Bicykliada" w Dzierzkowicach odbędzie się w niedzielę 31 maja. Rajd będzie połączony z Integracyjnym Festynem Ekologicznym Eko-Zdrowo-Rowerowo i obchodami Dnia Dziecka. Z okazji 700-lecia Dzierzkowic na mecie "Bicykliady" odbędzie się losowanie 7 rowerów.
Najmłodszym gościom Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach oferuje zwiedzanie na rowerze miejscowego przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej. Wyjazd na trasę "Maluch na rowerze" jest planowany na 13.30 z placu przy GOK. Oprócz tego na dzieci czekają tańce wygibańce w sali zabaw Kids Park, malowanie twarzy, bańki mydlane i dmuchańce. W przygotowaniu tych atrakcji organizatorów z ośrodka kultury wspierają - Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dzierzkowicach i "KIDS Park" - Sala Zabaw w Terpentynie.
W programie rodzinnego festynu są również występy artystyczne i konkursy, a na stoiskach gastronomicznych będzie pełno lokalnych przysmaków.
Na tegoroczną "Bicykliadę" zapraszają Gmina i Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach oraz Powiat Kraśnicki.
(fot. UG w Dzierzkowicach)
W programie rodzinnego festynu są również występy artystyczne i konkursy, a na stoiskach gastronomicznych będzie pełno lokalnych przysmaków.
Na tegoroczną "Bicykliadę" zapraszają Gmina i Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach oraz Powiat Kraśnicki.
(fot. UG w Dzierzkowicach)













































