Reprezentacje jednostek OSP z gminy Dzierzkowice szlifują formę przed zawodami sportowo-pożarniczymi. Tak jak przed rokiem druhowie zmierzą się w międzygminnym turnieju, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Tydzień później do rywalizacji przystąpi młodzież.
Gminę Dzierzkowice będą reprezentować męskie zespoły z OSP Dzierzkowice-Wola i OSP Ludmiłówka, które wygrały ubiegłoroczny turniej oraz OSP Sosnowa Wola i OSP Dzierzkowice-Rynek.
Najlepsze ekipy będą reprezentować poszczególne gminy na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się 5 lipca w Urzędowie.
W kolejną niedzielę 14 czerwca odbędą się powiatowe zawody drużyn młodzieżowych. W turnieju, którego gospodarzem będzie Zakrzówek, gminę Dzierzkowice będą reprezentować dwie ekipy chłopców i dziewcząt z OSP Dzierzkowice-Wola.
(fot. organizatorzy)
Najlepsze ekipy będą reprezentować poszczególne gminy na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się 5 lipca w Urzędowie.
W kolejną niedzielę 14 czerwca odbędą się powiatowe zawody drużyn młodzieżowych. W turnieju, którego gospodarzem będzie Zakrzówek, gminę Dzierzkowice będą reprezentować dwie ekipy chłopców i dziewcząt z OSP Dzierzkowice-Wola.
(fot. organizatorzy)












































