Poniedzialek, 19 Marca 2018
Newsletter

Prestiżowe wyróżnienie za IAS!

2013-10-13 17:22:32

Miło nam poinformować, że Włodzimierz Sierociuk, pomysłodawca Informacyjnej Agencji Samorządowej, dołączył do grona laureatów Samorządowego Oskara.

Kandydaturę Włodzimierza Sierociuka w imieniu Unii Miasteczek Polskich zgłosił burmistrz Rejowca Fabrycznego Stanisław Bodys, co potwierdza, że samorządowcy doceniają kilkuletnią już współpracę z naszą agencją.

Włodzimierz Sierociuk jest założycielem i wydawcą IAS, czyli wspólnej inicjatywy gmin i powiatów, które chcą skutecznie informować o tym dzieje się w lokalnych społecznościach. Przez pierwsze 2 lata agencja współpracowała tylko z samorządami z Lubelszczyzny, ale w marcu 2011 roku rozszerzyła swoją działalność także na inne województwa.

IAS pomaga w tworzeniu pozytywnego wizerunku samorządów i jednostek samorządowych, opracowując i rozpowszechniając informacje o wydarzeniach, problemach dotyczących mieszkańców nawet niewielkich społeczności. Na bieżąco aktualizowany serwis jest udostępniany samorządom oraz bezpłatnie mediom na wspólnym portalu: www.ias24.eu.

IAS rozpoczęła działalność w marcu 2009 roku od przygotowywania wiadomości tekstowych. W styczniu 2010 roku rozszerzyła ofertę o serwis fotograficzny i dźwiękowy, a w grudniu 2010 roku zamieściła pierwszy materiał wideo.

© 2009-2018 ias24.eu.