Poniedzialek, 06 Lipca 2020

Newsletter

Prestiżowe wyróżnienie za IAS!

2013-10-13 17:22:32

Miło nam poinformować, że Włodzimierz Sierociuk, pomysłodawca Informacyjnej Agencji Samorządowej, dołączył do grona laureatów Samorządowego Oskara.

W prestiżowym konkursie Ligi Krajowej, która przyznaje Nagrody im. Grzegorza Palki za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego, został wyróżniony jako jedyny przedsiębiorca w gronie samorządowców. Był też jedynym w tym roku reprezentantem województwa lubelskiego wśród laureatów.

Uroczysta gala, podczas której były wręczane nagrody, odbyła się w niedzielę 13 października w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich w Warszawie.

Przyznając wyróżnienie naszej agencji i jej pomysłodawcy kapituła nagrody doceniła rolę IAS na poziomie lokalnym, wspomagającą rozwój samorządności.

Nagroda im. Grzegorza Palki została ustanowiona przez Ligę Krajową w maju 1997 roku. Liga Krajowa, zrzeszająca Ligi Miejskie i Ligi Wiejskie, działa na rzecz samorządności i propagowania dobrych praktyk samorządowych. Jej nagroda honoruje jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego samorządu terytorialnego, tragicznie zmarłego Grzegorza Palkę, pierwszego, demokratycznie wybranego prezydenta Łodzi. Samorzadowe Oskary przyznaje kapituła, która co roku rozpatruje wnioski zgłaszane przez parlamentarzystów oddziały Ligi Krajowej, a także organy samorządu terytorialnego oraz związki i stowarzyszenia samorządowe.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.