Poniedzialek, 06 Lipca 2020

Newsletter

www.medycznylublin.pl - Portal jakiego nie było

2011-10-10 09:51:56Powstał pierwszy w regionie lubelskim portal informacyjny w całości poświęconym tematyce ochrony zdrowia.

Jego celem jest dostarczenie aktualnych i poszukiwanych przez pacjentów informacji dotyczących dostępnych w Lublinie metod diagnozowania i leczenia, zarówno w placówkach publicznych jak i prywatnych.

Serwis www.medycznylublin.pl umożliwia szybkie znalezienie numerów kontaktowych do działających w Lublinie placówek medycznych, ośrodków medycyny naturalnej, salonów kosmetycznych, siłowni, spa, a także stowarzyszeń działających na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych. W bazie danych już jest ponad 1000 pozycji, a lista ta ciągle wydłuża się. Www.medycznylublin.pl umożliwia bowiem użytkownikom polecanie innym sprawdzonych przez siebie specjalistów.

Publikowane na www.medycznylublin.pl dane są na bieżąco aktualizowane i pochodzą z publicznie dostępnych, wiarygodnych źródeł.

Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu i przekazywania opinii, które pozwolą systematycznie rozszerzać jego ofertę i jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych odbiorców.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.