Sobota, 06 Marca 2021

Informacje

Urząd Miejski w Modliborzycach
ul. J. Piłsudskiego 63
23-310 Modliborzyce
tel 15 8715 079
fax 15 8717 102
www.modliborzyce.pl
sekretariat@modliborzyce.pl
Newsletter

Modliborzyce: Zdalna nauka nie tylko w szkołach

2020-04-24 09:34:11

Zagrożenie koronawirusem spowodowało, że zdalne nauczanie prowadzą nie tylko szkoły. Z możliwości organizowania zajęć online korzystają także instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach, którzy w tym tygodniu rozpoczęli spotkania z wokalistami i tancerzami.

Tę drugą grupę prowadzi Edyta Zimak, natomiast z wokalistami pracuje Jadwiga Wieżyńska. - To dla nas wszystkich nowe i ciekawe wyzwanie, z którym chcemy się zmierzyć, by dać naszym podopiecznym możliwość rozwijania artystycznych pasji. Na razie pracuje ze mną 8 osób, ale lista cały czas się wydłuża. Ustalamy konkretne terminy indywidualnych zajęć, które odbywają się we wtorki, środy i czwartki. Także w czwartki spotykają się nasi tancerze - mówi Informacyjnej Agencji Samorządowej Jadwiga Wieżyńska.

Jej zdaniem pierwsze doświadczenia ze spotkań online są pozytywne, choć są pewne ograniczenia i wiele zależy od możliwości sprzętowych. - Próbowaliśmy różnych sposobów, testując kilka komunikatorów, ostatecznie wybierając naszym zdaniem najlepszy. To bardzo specyficzne lekcje i wszystkiego nie można zrobić, ale jesteśmy w stanie wprowadzać nowy materiał i bez problemów wychwytywać błędy. Najtrudniej jest z nauką ruchu scenicznego, ale i z tym kłopotem musimy sobie jakoś poradzić - dodaje Jadwiga Wieżyńska.

smokedsystem
© 2009-2021 ias24.eu.