Piątek, 23 Marca 2018
Informacje

Urząd Miejski w Modliborzycach
ul. J. Piłsudskiego 63
23-310 Modliborzyce
tel 15 8715 079
fax 15 8717 102
www.modliborzyce.pl
sekretariat@modliborzyce.pl
Newsletter

Modliborzyce: Zaproszenie na trzeci przegląd jednego aktora

2017-11-26 12:43:12

Powiatowe przeglądy teatru jednego aktora w Modliborzycach zagościły na stałe w kalendarzu imprez organizowanych przez miejscowy ośrodek kultury. Tegoroczna edycja odbędzie się na początku grudnia, ale chętni do udziału w niej już mogą się zgłaszać.

To propozycja dla gimnazjalistów, uczniów szkół średnich i dorosłych z powiatu janowskiego, którzy chcą zaprezentować i rozwijać swoje umiejętności wypowiedzi poprzez formę sztuki scenicznej. Celem przeglądu jest pobudzanie kreatywności wykonawców i promocja twórczości teatralnej.

Każdy z aktorów będzie mieć na swój występ do 10 minut. Organizatorzy podkreślają, że nie jest to konkurs recytatorski, a prezentowane utwory literackie bądź własne teksty muszą zawierać elementy teatralne, czyli na przykład mimikę, ruch sceniczny, gesty, kostiumy, scenografię czy rekwizyty. Zgodnie z regulaminem aktorzy mogą również korzystać z tła muzycznego.

By wziąć udział w przeglądzie trzeba przesłać formularz zgłoszeniowy, który można pobrać osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach albo ze strony: www.gokmodliborzyce.pl.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 5 grudnia, a sam przegląd odbędzie się trzy dni później.


(fot. arch. GOK w Modliborzycach)

© 2009-2018 ias24.eu.