Poniedzialek, 19 Marca 2018
Informacje

Urząd Miejski w Modliborzycach
ul. J. Piłsudskiego 63
23-310 Modliborzyce
tel 15 8715 079
fax 15 8717 102
www.modliborzyce.pl
sekretariat@modliborzyce.pl
Newsletter

Modliborzyce: Piłkarski Puchar Tymbarku z nadziejami

2017-09-22 09:25:09

Poprzednia edycja ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" była dla Zespołu Szkół w Modliborzycach bardzo udana, dlatego jego reprezentanci z nadziejami przygotowują się do nowych rozgrywek.

Zapisy drużyn, które chcą wystąpić w turnieju kończą się 30 września, ale już wiadomo, że ZS Modliborzyce będzie reprezentować 5 ekip, od najmłodszej kategorii U-8, w której wystartują dziewczynki i chłopcy, przez piłkarzy z U-10, po dziewczęcy i chłopięcy zespół, który zagra w grupie U-12. - W tej ostatniej kategorii zagrają w tym roku piłkarki, które w poprzedniej edycji doszły do finału ogólnopolskiego, ale o powtórzenie tego historycznego sukcesu nie będzie łatwo, ponieważ teraz będą walczyć ze starszymi rywalkami. Tanio skóry nie sprzedamy i postaramy się zaprezentować jak najlepiej, zarówno w tej, jak i w pozostałych grupach wiekowych - zapowiada opiekun piłkarek i piłkarzy z ZS Modliborzyce Tomasz Nalepa.

Wszystkie ekipy, które zgłoszą się do rozgrywek, muszą przejść eliminacje gminne i powiatowe. Kolejnym etapem będą finały wojewódzkie, których stawką będzie udział w finale ogólnopolskim. Najlepsi powalczą o Wielki Finał, który zostanie rozegrany na stadionie PGE Narodowym, a nagrodą główną dla zwycięzców będzie możliwość obejrzenia meczu kadry Adama Nawałki i spotkania z reprezentantami Polski.

© 2009-2018 ias24.eu.