Czwartek, 22 Kwietnia 2021

Informacje

Urząd Miejski w Modliborzycach
ul. J. Piłsudskiego 63
23-310 Modliborzyce
tel 15 8715 079
fax 15 8717 102
www.modliborzyce.pl
sekretariat@modliborzyce.pl
Newsletter

Modliborzyce: Czego życzą sobie kobiety? (video)

2019-03-08 13:33:11

Młode mieszkanki gminy Modliborzyce postanowiły w niestandardowy sposób uczcić Dzień Kobiet. W piątek 8 marca opublikowały w internecie film, w którym opowiadają czego życzą koleżankom, przyjaciółkom, siostrom, babciom, sąsiadkom i samym sobie.

- To święto jest obchodzone w różny sposób od wielu lat i w ostatnim czasie jego charakter trochę się zmienił, ale ciągle panuje stereotyp, który sprowadza się do tego, że 8 marca mężczyzna staje przed kobietą z kwiatkiem i wygłasza nie do końca przemyślane teksty. Chciałyśmy pokazać, że warto wsłuchać się w nasze potrzeby, które również się zmieniają, ale niektóre są i będą zawsze aktualne - mówią autorki pomysłu.

W opublikowanym właśnie nagraniu ujawniają, że życzą sobie oraz innym dziewczynom i paniom, nie tylko pieniędzy, zdrowia, dobrych kosmetyków, zaufanych przyjaciółek czy fajnego partnera, ale również prawa do samorozwoju i decydowania o sobie, a także pewności siebie i pokonywania wszelkich barier. - Nie tylko 8 marca, ale każdego dnia chciałybyśmy budzić się z uśmiechem na twarzy, mówić same sobie, że jesteśmy piękne i mądre, a nasi partnerzy byli przystojni, cierpliwi, wyrozumiali i żeby nie podcinali nam skrzydeł tylko pozwalali nam je rozwijać - dodają bohaterki piątkowego święta.

smokedsystem
© 2009-2021 ias24.eu.