Środa, 23 Maja 2018
Informacje

Urząd Miejski w Modliborzycach
ul. J. Piłsudskiego 63
23-310 Modliborzyce
tel 15 8715 079
fax 15 8717 102
www.modliborzyce.pl
sekretariat@modliborzyce.pl
Newsletter

Modliborzyce: Awans siatkarzy GUKS

2015-04-21 14:14:27

Drużyna Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Modliborzyce zagra w kolejnej rundzie siatkarskiego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Piotra Jaskowskiego wywalczyli awans, wygrywając Wojewódzki Turniej Eliminacyjny, który odbył się w Trzydniku Dużym.

W miniony weekend odbyły się trzy takie turnieje, z których do kolejnej fazy pucharowych zmagań awansowali zwycięzcy i jedna drużyna z drugich miejsc, która zdobyła największą liczbę punktów.

Podczas eliminacji GUKS Modliborzyce wygrał swój pierwszy mecz z gospodarzami z Trzydnika Dużego 1:2. W drugim zmierzył się z zespołem "Łmeat" Łuków, ale na początku drugiego seta jeden z zawodników z Łukowa doznał kontuzji, a że ekipa nie miała rezerwowego, spotkanie zakończyło się walkowerem dla GUKS.

Zespół z Modliborzyc wystartował w eliminacjach trzeci raz, zajmując poprzednio czwarte i trzecie miejsca.

Finał wojewódzki ma być rozegrany 9 maja, ale miejsce jeszcze nie jest znane. Przedstawiciele Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie, który organizuje zawody, zapowiadają, że decyzja w tej sprawie zapadnie jeszcze w tym tygodniu.

Podczas turnieju eliminacyjnego GUKS Modliborzyce zagrał w składzie: Przemysław Kutyła, Mateusz Kutyła, Mateusz Gałus, Łukasz Wróbel, Michał Grzyb, Mateusz Jaskowski i Piotr Jaskowski.


(fot. R. Nowosad/KS GOK Trzydnik Duży)

© 2009-2018 ias24.eu.