Czwartek, 06 Maja 2021

Newsletter

MCK OHP zaprasza

2016-11-28 15:33:37

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym rozszerza swoją działalność. We wtorek 29 listopada o 12.30 zaprasza na spotkanie informacyjne mieszkańców gminy Rejowiec Fabryczny do świetlicy w Lisznie.

Placówka oferuje m.in. indywidualne i grupowe porady zawodowe, propozycje pracy i kształcenia, badanie preferencji zawodowych a także naukę technik autoprezentacji i wypełniania dokumentów, potrzebnych do skutecznego poszukiwania zatrudnienia oraz wiele innych usług, które są bezpłatne.

Pełną ofertę podczas wtorkowego spotkania przedstawią doradca zawodowy MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym Elżbieta Rorenberg oraz dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Chełmie Mariusz Ostrowski, a władze samorządowe będzie reprezentować Małgorzata Czerwińska z Urzędu Gminy w Rejowcu Fabrycznym.

Oprócz informacji na temat pomocy w wyborze ścieżki zawodowej i poszukiwaniu pracy organizatorzy będą mieć do rozdysponowania odzież dla najbardziej potrzebujących rodzin.

Dodatkowe informacje w tej sprawie można uzyskać osobiście w siedzibie MCK OHP przy ul. Lubelskiej 24A w Rejowcu Fabrycznym, lub telefonicznie pod numerem: 502 032 023.


(fot. MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym)

smokedsystem
© 2009-2021 ias24.eu.