Poniedzialek, 06 Lipca 2020

Newsletter

Łuków: Podróże fotografią i dźwiękiem malowane

2013-10-21 07:15:18

W sobotę 26 października w Łukowie odbędzie się pierwszy Festiwal Podróżniczo-Przyrodniczy pod tytułem "Podróże bliskie i dalekie - fotografia, muzyka, gawęda".

Na 17.00 do auli w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki zapraszają naukowcy, przyrodnicy, fotografowie i reporterzy z Łukowa i okolic, którzy liczą na spotkanie z mieszkańcami całego powiatu, w tym szczególnie z rodzicami z dziećmi. Proponując im nie tylko opowieści o ciekawych zakątkach świata, Polski i regionu, ale również niezwykłe relacje ze swoich wypraw, które będą uzupełniały ilustracje muzyczne.

W programie są prezentacje Weroniki i Cezarego Pióro "Ptaki małe i duże", Piotra Szewczyka "Diaporama przyrodnicza", Zbigniewa Kasprzykowskiego "Kolory Uzbekistanu", Grzegorza Matejczuka "Kraina Czyngis-chana" oraz Piotra Giczeli "Wakacje na tureckim szlaku".

Wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane albumy przyrodnicze "Rezerwat Jata - perła Ziemi Łukowskiej".

Pomysłodawcami festiwalu i głównymi organizatorami są Robert Wysokiński i Artur Baranowski, a wspomagają ich: Gimnazjum nr 2 im. ks. St. Konarskiego, I LO im. T. Kościuszki, Nadleśnictwo Łuków, Wysokiński Media, Agro-Top, Nova Foto oraz "przyJACIEle".
Patronat medialny nad projektem objęli Tygodnik Siedlecki, Echo Katolickie, Katolickie Radio Podlasie, Telewizja Łuków Master TV, Podlasie24.pl oraz Informacyjna Agencja Samorządowa IAS24.EU.


(fot. arch. P. Przeździaka)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.