Wtorek, 14 Lipca 2020

Newsletter

Kłoczew: WOŚP nie tylko w Kłoczewie

2010-01-04 14:08:40

Kosz staropolskiego jadła z nalewkami i … jałówka – to m.in. licytowano podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kłoczewie. Jak będzie tym razem? To okaże się 10 stycznia.

Na razie trwają przygotowania do tegorocznego grania. Wiadomo już, że pieniądze będzie zbierać 20 wolontariuszy. To uczniowie szkół podstawowych z: Woli Zadybskiej, Starego Zadybia i Kawęczyna, zespołów szkół z: Kłoczewa i miejscowości Czernic, 4 dorosłe osoby, działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kłoczewie a także uczniowie zespołu szkół w Okrzei w sąsiedniej gminie Krzywda.

Koncerty będą się odbywać w sali gimnastycznej Zespołu szkół w Kłoczewie. Wystąpi tutaj 6 zespołów szkolnych lub działających przy ośrodkach kultury, w tym także założony w ubiegłym roku Zespół Śpiewaczy i Kapela z Kłoczewa. Poza występami będzie licytacja i światełko do niebo na boisku przy szkole.

Poza Kłoczewem wolontariusze będą zbierać pieniądze także przy kościołach w: Woli Zadybskiej, Starym Zadybiu oraz Okrzei.

Kwesta rozpocznie się w niedzielę 10 stycznia o 8.30, a koncerty w Zespole Szkół w Kłoczewie o 16.00. W ubiegłym roku w gminie Kłoczew w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano prawie 10 tysięcy złotych.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.