Sobota, 07 Czerwca 2025

Józefów: Festiwal dla pasjonatów muzyki i śpiewu

2017-05-11 06:50:19

Młodzi wokaliści chcący powalczyć o "Józefowskiego Słowika" już mogą się zapisywać do udziału w tegorocznym konkursie. Zgłoszenia do Małego Festiwalu Piosenki Dziecięcej przyjmują Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa w Józefowie.

Zgłoszenia należy przesyłać tradycyjną pocztą na adres: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Krótka 9, 23-460 Józefów, z dopiskiem: 15. Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mokjozefow@op.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerami: 84 687 80 79 lub 687 81 22.

Festiwalowe zaproszenie jest skierowane również do laureatów poprzedniej edycji imprezy, którzy wystąpią w "Koncercie wspomnień". Ich zgłoszenia powinny być opatrzone dopiskiem "Laureat".

Jednocześnie organizatorzy zachęcają do kibicowania artystom oraz zabawy na Festynie Rodzinnym. W programie m.in.: koncerty, konkursy dla dzieci i karuzela niespodzianek, a zabawie będzie towarzyszyć degustacja domowych smakołyków. Dochód z festynu, zgodnie z wieloletnią już tradycją, zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły.


(fot. arch. MOK w Józefowie)

Informacje

Urząd Miejski w Józefowie
ul.Kościuszki 37
23-460 Józefów
tel 84 687-81-33
fax 84 687-81-33 wew.48
www.ejozefow.pl
jozefow@ejozefow.pl
© 2025 ias24.eu