Poniedzialek, 06 Lipca 2020

Newsletter

IAS już nie tylko lubelska !

2011-03-01 00:00:01Informacyjna Agencja Samorządowa rozpoczyna właśnie nowy etap swojej działalności. 1 marca 2011 roku do wspólnej inicjatywy samorządów województwa lubelskiego włączył się pierwszy samorząd spoza Lubelszczyzny.

W związku z przystąpieniem do IAS Miasta i Gminy Zwoleń w województwie mazowieckim, od 1 marca udostępniamy nasz serwis pod nowym adresem: www.ias24.eu. Dzięki temu z oferty agencji mogą korzystać wszystkie zainteresowane samorządy, bez względu na granice województw.
Poszerzenie grona odbiorców to jeden z elementów budowania portalu IAS, który pomaga gminom, miastom i powiatom w tworzeniu ich prawdziwego wizerunku.

Gdy rozpoczynaliśmy naszą działalność, w marcu 2009 roku, proponowaliśmy jedynie przygotowywanie serwisu tekstowego. W styczniu 2010 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o serwis fotograficzny i dźwiękowy, a następnie o opracowywanie stałych czasopism samorządowych i materiałów promocyjnych.

1 marca 2011 roku otwiera się nowy rozdział w historii IAS, ale już pracujemy nad wprowadzeniem kolejnych innowacji. O postępach tych prac będziemy informować na bieżąco.

Nasze priorytety pozostają niezmienne. Atutem agencji jest aktualizowany codziennie serwis informacyjny, który zyskuje coraz większe grono odbiorców.
Zapraszamy samorządy do współpracy, a internautów do odwiedzania: www.ias24.eu.

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.