Sobota, 11 Lipca 2020

Informacje

Urząd Gminy Dzierzkowice
Terpentyna 1
23-251 Dzierzkowice
tel +48 81 822 10 06
fax +48 81 822 15 00
www.dzierzkowice.pl
urzadgminy@dzierzkowice.pl
Newsletter

Dzierzkowice: Urząd zaprasza

2020-05-25 18:16:04

Mieszkańcy gminy Dzierzkowice i inne osoby, które wstrzymywały się z wizytą w urzędzie gminy ze względu na pandemię koronawirusa, nie muszą już zwlekać z odwiedzinami. Można załatwiać wszystkie sprawy, choć obsługa interesantów odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Rozporządzenie Rady Ministrów, zobowiązujące urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli, weszło w życie w poniedziałek 25 maja, ale w Urzędzie Gminy Dzierzkowice większych zmian nie będzie. - Już od kilku tygodni staramy się pracować na tyle normalnie, na ile jest to możliwe i przed nikim nie zamykamy drzwi. Ruch jest zdecydowanie mniejszy niż przed pandemią i trudno przewidzieć czy i jak szybko to może się zmienić. Będziemy jeszcze bardziej otwarci na interesantów, dokładając wszelkich starań, by obsługiwać ich jak najlepiej - deklaruje wójt gminy Dzierzkowice Marcin Gąsiorowski.

Przy okazji zapowiada, że urząd przygotowuje się do wdrożenia systemu płatności kartami. Korzystając z programu "Polska bezgotówkowa" Gmina Dzierzkowice otrzymała trzy terminale. Mają one być zainstalowane w referatach, które zajmują się podatkami, odpadami komunalnymi oraz ewidencją ludności, ale będą do dyspozycji wszystkich, odwiedzających miejscowy urząd.


(fot. arch. UG Dzierzkowice)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.