Czwartek, 22 Kwietnia 2021

Newsletter
Artykuł sponsorowany

Czy feromony są skuteczne

2020-10-09 12:13:27

Każdy z nas zna lub nawet ma w swoim otoczeniu osoby, które wprost nie mogą opędzić się od adoratorek lub amantów. Trudno określić, co dokładnie przyciąga w ich osobie - może to kwestia wyglądu, zapachu, nieposkromionej pewności siebie? Nie każdy ma jednak szczęście być casanovą z natury. Jeśli jednak mimo wszystko Ty również masz dosyć spoglądania z zazdrością na romantyczne podboje swoich znajomych, spróbuj swoich sił i wprowadź zmiany w życiu z małą pomocą feromonów. Poniżej postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, czym dokładnie są feromony, jakie mają działanie i kto może z nich korzystać?

Czym są feromony? 

O feromonach słyszał niemal każdy, jednakże wciąż istnieje bardzo wiele niedopowiedzeń w ich kwestii. Czym dokładnie są feromony? Są to lotne związki semiochemiczne, których przeważającą część stanowią mieszaniny różnych substancji, z jednym głównym, dominującym komponentem. Feromony nie posiadają zapachu, jednakże są odbierane przez zmysł węchu i narząd VNO. Na nazwę "feromony" wpadło dwóch naukowców, Peter Karlson i Martin Lüscher w 1959 roku; od tamtej pory feromony niezmiennie fascynują zarówno świat nauki, jak i przeciętnych użytkowników.

Do głównych zadań feromonów należy wywołanie różnych reakcji na osobnikach w otoczeniu. Feromony występują w świecie przyrody, zarówno wśród roślin, jak i zwierząt. Służą komunikacji, zwalczaniu współzawodnictwa oraz, co najważniejsze, przyciąganiu partnera do kopulacji. Szczególnie ta ostatnia cecha związków semiochemicznych budzi zainteresowanie osób, które pragną znaleźć odpowiedniego partnera seksualnego. Dlatego dla wielu tak niezwykłym i niebagatelnym wynalazkiem są feromony produkowane w sposób sztuczny, oferowane w wielu renomowanych sklepach internetowych. 

Czy feromony rzeczywiście działają? 

Chociaż feromony zostały wzięte "pod lupę" już dawno temu, ich działanie wciąż nie jest dokładnie jasne. Wiele osób wciąż zastanawia się, czy ich działanie jest faktem, czy mitem. Najtęższe głowy z prestiżowych uczelni na całym świecie wciąż debatują nad działaniem tych związków na ludzki organizm.

Ich działanie nie podlega wątpliwości, jednakże nie wiadomo dokładne, jaki mechanizm za to odpowiada. Naukowcom udało się wyróżnić u gatunku ludzkiego dwa feromony - androstadienon (męski) oraz estratetraenol (żeński). Sztuczne feromony są produkowane w laboratoriach; spośród nich wyróżnia się androstenol, androstenon, androsteron, androstadienon, estratetraenol i kopuliny.

Jakie efekty dają feromony? Zastosowane prawidłowo, mają za zadanie przyciągnąć uwagę do naszej osoby. Chodzi nie tylko o ułatwienie flirtu i spędzenie upojnych chwil z potencjalnym partnertem - feromony są w stanie dać nam zastrzyk pewności siebie, ludzie wokół zdają się słuchać uważniej tego, co masz do powiedzenia i okazują Ci większe zainteresowanie. Nic zatem dziwnego, że bardzo wiele osób stosuje feromony nie tylko podczas "łowów", ale i przed spotkaniami biznesowymi oraz ważnymi prezentacjami w pracy.

Dla mężczyzn, czy dla kobiet - kto może korzystać z feromonów? 

Wiele osób zastanawia się, kto może korzystać z dobrodziejstw feromonów. W powszechnej świadomości są to produkty skierowane głównie do płci męskiej wyruszającej do klubów na wieczorne podboje. Spieszymy jednakże z zapewnieniem, że feromony produkowane sztucznie i możliwe do zakupu w sprawdzonych sklepach internetowych mogą być stosowane przez wszystkich - zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają okazję poznać ich działanie.

Jak wspominaliśmy wcześniej, chociaż głównym celem ich działania jest przyciągnięcie uwagi potencjalnego partnera seksualnego, mogą one być także stosowane w innych okolicznościach, celem wzbudzenia ogólnego zainteresowania naszą osobą. Używanie feromonów jest bardzo proste i co najważniejsze, możliwe równocześnie z ulubionymi perfumami lub wodą kolońską. Dzięki temu nie musisz rezygnować z preferowanego zapachu. Na kilka minut przed wyjściem należy skropić czystą skórę w miejscach takich jak zgięcie łokcia, nadgarstki, szyję i klatkę piersiową. Możesz cieszyć się ich działaniem mniej więcej od 4 do 6 godzin. 

Feromony to doskonały sposób nie tylko na przyciągnięcie do siebie pożądanego przez nas obiektu flirtu. To także niezawodny środek do prawdziwej dawki pewności siebie, który umożliwia nam lepsze  wykorzystanie swojego potencjału. Stworzone w specjalistycznych laboratoriach przez naukowców w wielu przypadkach wykazują bardzo dużą skuteczność, dlatego są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla osób chcących podwyższyć swoje szanse podczas flirtu.

Dużą zaletą feromonów jest duża uniwersalność ich zastosowania. Tego typu środki to niemal idealne rozwiązanie na pierwszą randkę, z powodzeniem jednak możemy stosować je podczas trudnych spotkań biznesowych, gdzie bardzo liczy się nasza prezencja i pewność siebie.smokedsystem
© 2009-2021 ias24.eu.