Wtorek, 25 Sierpnia 2026

Zwierzyniec: DKF wraca!

2026-06-22 07:07:16

Po kilkumiesięcznej przerwie Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu zapraszają na seanse w Dyskusyjnym Klubie Filmowym. Pierwszy odbędzie się w najbliższy czwartek, a ostatni jest planowany przed rozpoczęciem Letniej Akademii Filmowej.

W czwartek 25 czerwca DKF oferuje czarną komedię pod tytułem "Ostatni wiking". To historia Ankera, który wychodzi z więzienia po odbyciu czternastoletniej kary za rabunek. Jedyną osobą, która wie gdzie znajdują się ukradzione pieniądze jest jego brat Manfred. Okazuje się jednak, że mężczyzna cierpi na chorobę umysłową, przez którą nie pamięta, gdzie jest łup. Celem wspólnej podróży braci jest odnalezienie pieniędzy i własnej tożsamości.

W kolejne czwartki w zwierzynieckim klubie będzie można obejrzeć: dramat "Wierzymy ci", thriller "Bez wyjścia", dramat "Głos Hind Rajab", muzyczny komediodramat "Wysokie i niskie tony" oraz dramat "Młode matki". Ostatni z tych tytułów zostanie zaprezentowany 30 lipca, a 9 sierpnia w Zwierzyńcu rozpocznie się Letnia Akademia Filmowa.

Informacje

Urząd Miejski w Zwierzyńcu
ul.Rynek 1
22-470 Zwierzyniec
tel 84 687-20-11, 84 687-20-37
fax 84 687-20-21
www.zwierzyniec.info.pl
um@zwierzyniec.info.pl
© 2026 ias24.eu