Sobota, 07 Czerwca 2025

Wojciechów: Ostatnie zgłoszenia w kowalskim konkursie

2020-08-13 10:21:15

Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie odbyły się w Wojciechowie kilka tygodni temu, ale echa kowalskiego święta jeszcze nie przebrzmiały. Trwa tradycyjny konkurs kowalstwa artystycznego, który zwykle towarzyszy Ogólnopolskim Spotkaniom Kowali, ale ze względu na pandemię koronawirusa, w tym roku odbywa się korespondencyjnie.

Już teraz w internecie można oglądać wirtualną wystawę prac, wykonanych przez uczestników tegorocznych warsztatów. Te odbywały się od 7 do 18 lipca, także w ścisłym reżimie sanitarnym i bez udziału publiczności. Efekty pracy adeptów sztuki kowalskiej można podziwiać na facebook'owym profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Wojciechowie.

Kowalskie święto w Wojciechowie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a organizują je Stowarzyszenie Kowali Polskich i GOK w Wojciechowie.


(fot. GOK w Wojciechowie)

Informacje

Urząd Gminy w Wojciechowie
Wojciechów 5
24-204 Wojciechów
tel 81 517-72-41
fax 81 517-76-65
www.wojciechow.pl
info@wojciechow.pl
© 2025 ias24.eu