Niedziela, 29 Listopada 2020

Informacje

Urząd Gminy Stary Brus
Stary Brus 47a
22-244 Stary Brus
tel 82 571 01 25
fax -
www.starybrus.pl
ug@starybrus.lublin.pl
Newsletter

Stary Brus: Nowości wydawnicze w bibliotece

2020-10-18 14:52:55

Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Brusie poszerza swój księgozbiór. W tym roku placówka kupiła prawie 200 nowości wydawniczych, a to jeszcze nie koniec zakupów.

- W miarę możliwości staramy się na bieżąco reagować na sugestie naszych czytelników. Preferujemy polskich autorów, ale to nie oznacza, że z innych całkowicie rezygnujemy. Teraz postawiliśmy głównie na literaturę piękną i książeczki dla młodszych dzieci, ale przy kolejnych zakupach spróbujemy znaleźć ciekawe pozycje także dla młodzieży - zapowiada kierownik biblioteki w Starym Brusie Bożena Trubaj. Jednocześnie przyznaje, że w dobie koronawirusa czytelnicy rzadziej odwiedzają miejscową książnicę. - Niektórzy boją się w ogóle wychodzić z domu, inni szukają audiobooków albo książek w internecie - dodaje Bożena Trubaj.

Uzupełniając księgozbiór placówka liczy na wzrost zainteresowania jej ofertą i zapewnia, że obsługa gości odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, związanych z reżimem sanitarnym, wprowadzonych ze względu na sytuację epidemiczną.


(fot. GBP w Starym Brusie)

smokedsystem
© 2009-2020 ias24.eu.