Poniedzialek, 23 Kwietnia 2018
Informacje

Starostwo Powiatowe w Lublinie
ul.Spokojna 9
20-074 Lublin
tel 81 52 86 600
fax 81 52 86 601
www.powiat.lublin.pl
starostwo@powiat.lublin.pl
Newsletter

Powiat Lubelski: Siatkarze rozpoczynają mistrzostwa

2017-03-10 11:19:35

Bychawa, Niemce i Wojciechów będą w najbliższą niedzielę gospodarzami turniejów kwalifikacyjnych tegorocznych Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego. W zawodach, które rozpoczną się o 9.00, zapowiedziało udział 13 zespołów.

W pierwszej fazie drużyny będą rywalizować w trzech grupach, z których do kolejnej rundy awansują po dwie najlepsze ekipy. W dwóch z trzech turniejów kwalifikacyjnych będą walczyć po cztery zespoły, a w Bychawie zagra pięć drużyn.

W hali Zespołu Szkół im. księdza Antoniego Kwiatkowskiego zagrają: FC Kosarzew, "Granit" Bychawa, "Volley Banda" Zakrzew, "Wysoczanka" Wysokie i "Blue Brothers" Bychawa.

O awans z turnieju, który odbędzie się w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach powalczą: Powiat Lubelski, OSP Krasienin, "Bomba Dzida" Garbów i KS Garbów.

W trzecim turnieju w hali sportowo-widowiskowej Zespołu szkół w Wojciechowie, wystąpią: KS "Strażak" Wojciechów, KM PSP "Lublin Team", Niedrzwica i "Dynamit" Borzechów.

Półfinał tegorocznych mistrzostw odbędzie się 26 marca w Niemcach, a finał, rozgrywany jako Turniej Przyjaźni z udziałem także reprezentacji partnerów zagranicznych Powiatu Lubelskiego, jest planowany na 8 kwietnia w Bełżycach.

Mistrzowskiego tytułu zdobytego przed rokiem będzie bronić "Granit" Bychawa.


(fot. arch. Starostwa Powiatowego w Lublinie)

© 2009-2018 ias24.eu.