Poniedzialek, 23 Kwietnia 2018
Informacje

Starostwo Powiatowe w Lublinie
ul.Spokojna 9
20-074 Lublin
tel 81 52 86 600
fax 81 52 86 601
www.powiat.lublin.pl
starostwo@powiat.lublin.pl
Newsletter

Powiat Lubelski: Kwalifikacje siatkarzy

2017-03-13 15:38:25

Drużyny z Bychawy, Garbowa, Krasienina, Niedrzwicy, Wojciechowa i Wysokiego zdobyły awans do półfinału tegorocznych Mistrzostw Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego.

O prawo startu w kolejnej fazie zawodów siatkarze walczyli podczas turniejów kwalifikacyjnych, które w niedzielę 12 marca odbyły się jednocześnie w halach w Bychawie, Niemcach i Wojciechowie.

Spośród zespołów, które rywalizowały w Bychawie awans zdobył miejscowy "Granit", który wygrał wszystkie mecze w setach po 2:0 i - z dwiema zwycięstwami - "Wysoczanka" Wysokie. Trzecie miejsce zajął zespół "Blue Brothers" Bychawa, a czwarty był FC Kosarzew.

Zawody w Niemcach wygrał KS Garbów, który o 1 punkt wyprzedziła OSP Krasienin. Na trzeciej pozycji turniej zakończyła reprezentacja Powiatu Lubelskiego, a na czwartym uplasowała się "Bomba Dzida" Garbów.

Jednopunktowe różnice były także między trzema pierwszymi drużynami, które zagrały w Wojciechowie. Zwyciężył miejscowy "Strażak", a drugie premiowane awansem miejsce zajął "Team" Niedrzwica. Za nimi uplasowały się Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej z Lublina i "Dynamit" Borzechów.

Półfinał odbędzie się 26 marca w Niemcach, a finał, rozgrywany jako Turniej Przyjaźni z udziałem także reprezentacji partnerów zagranicznych Powiatu Lubelskiego, jest planowany na 8 kwietnia w Bełżycach.


(fot. arch. Starostwa Powiatowego w Lublinie)

© 2009-2018 ias24.eu.