Wtorek, 19 Czerwca 2018
Informacje

Starostwo Powiatowe w Lublinie
ul.Spokojna 9
20-074 Lublin
tel 81 52 86 600
fax 81 52 86 601
www.powiat.lublin.pl
starostwo@powiat.lublin.pl
Newsletter

Powiat Lubelski: Integracyjna jesień artystyczna w Załuczu

2017-09-20 09:45:55

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu w powiecie lubelskim będzie na początku przyszłego miesiąca gospodarzem piątego przeglądu twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich pełnosprawnych rówieśników.

Impreza pod hasłem "Artystyczna jesień" odbędzie się w środę 4 października, ale zainteresowane placówki mogą zgłaszać swoich przedstawicieli tylko do najbliższego piątku.

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Specjalnej Troski w Załuczu "Daszek" i SOSW w Załuczu zapraszają dzieci i młodzież ze specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, mieszkańców domów pomocy społecznej i uczestników warsztatów terapii zajęciowej z województwa lubelskiego oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Niedrzwica Duża.

Wykonawcy będą się prezentować w czterech kategoriach. Będą to formy teatralne, występy wokalne, plener malarski i prace wykonywane na komputerze w programie paint.

W konkursie mogą brać udział soliści, zespoły teatralne i wokalne, a prace plastyczne mogą być wykonywane indywidualnie lub zbiorowo. Wszystkie prezentacje powinny nawiązywać do tematu imprezy.

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do 22 września do SOSW w Załuczu, a niezbędne formularze i regulamin przeglądu są dostępne na stronach: www.soswzalucze.szkolnastrona.pl i www.powiat.lublin.pl. Szczegółowe informacje można też uzyskać telefonicznie pod numerem: 81 511 60 01.


(fot. arch. organizatorów)

© 2009-2018 ias24.eu.