Sobota, 06 Marca 2021

Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
Newsletter

Krzywda: Zimowe konkursy feryjne rozstrzygnięte

2021-01-21 12:09:45

Ponad 20 nagród przyznało jury trzech konkursów, które podczas tegorocznych ferii zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Krzywdzie we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jurorzy nagrodzili autorów najciekawszych plakatów, wokalistów i autorkę... imienia dla sowy - maskotki miejscowej biblioteki. Sowa będzie się nazywać "Książniczka".

W konkursie na plakat profilaktyczny pod hasłem "Żyję bez nałogów i uzależnień" jest 12 laureatów, którzy otrzymają nagrody w czterech kategoriach wiekowych. Spośród przedszkolaków i zerówkowiczów pierwsze miejsca zajęły Maria Sawczuk i Anna Sobiech. W grupie uczniów klas I - III pierwszą nagrodę odbierze Ewa Kazanecka, a drugą - Jagoda Zegadło i Amelia Kowalczyk. W kategorii autorów z klas IV - VI pierwsze miejsce zajął Mikołaj Madejek, drugie Nela Kowalczyk, a trzecie Karolina Kowalczyk i Antoni Kłusek. Spośród najstarszych uczestników z klas VII - VIII podstawówek i szkół średnich pierwsza nagroda trafi do Julii Kłusek, a druga do Aleksandry Alikowskiej i Julii Madejek.

W konkursie "Moja ulubiona piosenka" wśród najmłodszych wokalistów najwyższe oceny jurorów zebrała Zofia Sobczak, a drugie miejsce zajęły Pola Kowalczyk i Oliwia Bielecka. W kategorii uczniów klas I - III zwyciężyła Julia Jawoszek. Drugą nagrodę odbierze duet Maria i Izabela Sobczak, a trzecią Maja Bielecka. Kolejne cztery nagrody trafią do wokalistów z klas IV - VI. Pierwsze przypadły Amelii Jawoszek i Alicji Grono, drugą otrzyma Marcin Kopyść, a trzecią Nela Kowalczyk.

smokedsystem
© 2009-2021 ias24.eu.