Piątek, 18 Kwietnia 2025

Krzywda: Kolarze czwarty raz szlakiem Sienkiewicza

2021-08-20 06:42:03

Rodzinna miejscowość autora "Trylogii" kolejny raz będzie areną zmagań kolarzy i rowerzystów. W sobotę 21 sierpnia w Woli Okrzejskiej odbędzie się czwarty Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza. Start i meta zostały wyznaczone w miejscowym muzeum, ale ze względu na remont placówki rowerowy piknik, towarzyszący wyścigowi, odbędzie się na terenie miejscowego zespołu szkół.

Pełny regulamin i inne ważne informacje można znaleźć na stronie: www.biegkolarski.pl oraz facebook'owych profilach: Rowerowy Łuków i Bieg Kolarski o Puchar Henryka Sienkiewicza.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o 10.30 i potrwa około 2 godzin. Na 12.30 organizatorzy zaplanowali koncert Orkiestry Dętej Łuków, a tuż przed 13.00 uczestników biegu powita Krzysztof Warda, wójt Gminy Łuków, która organizuje wyścig razem ze Stowarzyszeniem Rowerowy Łuków i Powiatem Łukowskim.

Pierwsi zawodnicy dystansu PRO wyruszą na trasę o 13.00, a pięć minut później wystartują cykliści rywalizujący na dystansie AMATOR. W pierwszej grupie pojadą m.in. faworyzowani kolarze: Konrad Krawczyk, Michał Romanowski czy Jakub Iłakowicz. Czy wśród nich znajdzie się tegoroczny triumfator imprezy dowiemy się około 17.00.

Informacje

Urząd Gminy Krzywda
ul. Żelechowska 24B
21-470 Krzywda
tel 25 755-10-06
fax 25 755-10-61
www.gminakrzywda.pl
sekretariat@gminakrzywda.pl
© 2025 ias24.eu