Wtorek, 06 Maja 2025

Krasnobród: Warsztaty patriotycznych kotylionów - kontynuacja

2019-11-04 11:54:10

Przed Świętem Niepodległości Krasnobrodzki Dom Kultury tradycyjnie zachęca do wspólnego wykonywania patriotycznych kotylionów. Na tegoroczne warsztaty zaprasza we wtorek 5 listopada o 17.00.

- Każdego roku takie zajęcia cieszą się coraz większą popularnością. W pierwszej edycji przed trzema laty zgłosiło się na nie kilka osób, które wykonały około 100 biało-czerwonych symboli. Rok później grupa liczyła już około 20 osób, a efektem ich pracy było ponad 200 kotylionów - wspominają pomysłodawcy warsztatów w KDK.

Podobnie jak w poprzednich latach zajęcia mają charakter wielopokoleniowy, a do przygotowania biało-czerwonych symboli nie trzeba specjalnych zdolności manualnych czy artystycznych. Uczestnicy warsztatów będą mogli przypiąć kotyliony, które są symbolem jedności i radości z odzyskania przez Polskę niepodległości, na tegoroczne obchody narodowego święta, a także udekorować nimi innych uczestników uroczystości.

Zainteresowani udziałem w zajęciach mogą się zapisywać na nie osobiście w Krasnobrodzkim Domu Kultury, telefonicznie pod numerem: 84 660 71 17 albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: kradomkul@o2.pl.


(fot. arch. KDK)

Informacje

Urząd Miejski w Krasnobrodzie
ul.3-go Maja 36
22-440 Krasnobród
tel 84 660-71-58, 660-76-92
fax 84 660-76-91
www.krasnobrod.pl
um@krasnobrod.pl
© 2025 ias24.eu