Czwartek, 17 Stycznia 2019

Informacje

Urząd Miejski w Józefowie
ul.Kościuszki 37
23-460 Józefów
tel 84 687-81-33
fax 84 687-81-33 wew.48
www.ejozefow.pl
jozefow@ejozefow.pl
Newsletter

Józefów: Wielkanocny konkurs charytatywny rozstrzygnięty

2018-03-23 06:49:09

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie rozstrzygnął tegoroczny konkurs na palmę i stroik wielkanocny. Laureaci odebrali nagrody w czwartek 22 marca, swoje prace przekazali miejscowej Caritas, która będzie je sprzedawać w Niedzielę Palmową, a dochód przeznaczy na leczenie rannej w wypadku jednej z mieszkanek Józefowa.

Organizatorzy konkursu i kiermaszu są przekonani, że pieniądze wydane na zakup świątecznych symboli będą dobrze zainwestowane nie tylko ze względu na cel, ale także jakość konkursowych propozycji. Wszystkie są oryginalne i starannie wykonane, a ich autorzy włożyli w nie mnóstwo pracy.

31 wielkanocnych palm i 78 stroików powstało z różnych, w większości, naturalnych materiałów, na przykład z mchu i kwiatów, a jury przyznało za nie nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.

W najmłodszej grupie przedszkolaków pierwszą nagrodę za palmy otrzymała Alicja Socha z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Kaczórkach, a na drugą zasłużył jej kolega Kamil Gałka. W konkursie stroików dwie równorzędne nagrody przypadły Rafałowi Szymańskiemu, także z Oddziału Przedszkolnego SP Kaczórki i Grupie V z Przedszkola w Józefowie. Drugą odebrała Grupa IV z tego samego przedszkola, a dwie trzecie nagrody ex aequo jury przyznało Karinie Greszcie z klasy 0 SP w Majdanie Nepryskim i Alanowi Kudełce z klasy 0 SP w Stanisławowie.

© 2009-2019 ias24.eu.