
Były kwiaty, gratulacje, upominki i życzenia... 200 lat. Paweł Gontarz ze Stanisławowa skończył 100 lat. Z okazji urodzin rodzina jubilata zorganizowała w piątek 19 czerwca uroczystość, na którą zaprosiła m.in. przedstawicieli władz samorządowych.
Przewodniczący gminnej delegacji burmistrz Józefowa Roman Dziura przekazał Pawłowi Gontarzowi list z gratulacjami i życzeniami. Podkreślił w nim, że jubileusz jest wyjątkowym świętem nie tylko dla rodziny i przyjaciół, ale również dla całej społeczności miasta i gminy. - To piękna chwila na zatrzymanie się i pełne wdzięczności spojrzenie na życiową drogę, uwieńczoną doświadczeniem, trudem, niezłomnością i bezinteresownym oddaniem innym. Pragnę wyrazić ogromny podziw za przeżyte lata, za siłę charakteru, cierpliwość oraz wartości, które przez całe życie były drogowskazem dla bliskich i otoczenia. Tak dostojny jubileusz jest świadectwem niezwykłej historii życia oraz powodem do wielkiego szacunku i dumy - napisał Roman Dziura.











































