Sobota, 19 Stycznia 2019

Informacje

Urząd Miejski w Józefowie
ul.Kościuszki 37
23-460 Józefów
tel 84 687-81-33
fax 84 687-81-33 wew.48
www.ejozefow.pl
jozefow@ejozefow.pl
Newsletter

Józefów: Orkiestra stroi instrumenty

2018-01-06 17:41:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Józefowie po raz czwarty zagra na rynku. Podczas finału, który odbędzie się 14 stycznia, będą koncerty, pokazy talentów, aukcja przedmiotów i usług, a na koniec ekologiczne światełko do nieba.

Wszystko rozpocznie się o 14.00, gdy na plenerowej scenie pojawią się pierwsi artyści. Publiczność będzie się bawić z zespołami "Vestige" i "Ikarus Feel", a także obejrzy popisy wokalne, taneczne i instrumentalne w wykonaniu uczniów miejscowych szkół. Zgodnie z tradycją nie zabraknie aukcji, na której będzie można wylicytować m.in. orkiestrowe gadżety i wycieczkę do Lwowa, a oprócz tego na józefowskim rynku będą się odbywać pokazy sprzętu miejscowej jednostki OSP oraz bezpłatne badania ciśnienia i cukru.

W punkcie gastronomicznym będzie się można posilić grochówką i bigosem, posmakować ciast i rozgrzać ciepłymi napojami, które przygotowują miejscowe spółdzielnie socjalne, a w specjalnej fotobudce wykonać pamiątkowe zdjęcie. W wieczornej części imprezy zagra zespół "Tex", a o umówionej porze zabłyśnie światełko do nieba. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy rezygnują jednak z głośnego pokazu fajerwerków na rzecz zimnych ogni, które otrzymają uczestnicy tegorocznego finału WOŚP.

Do udziału w zabawie i zbiórce pieniędzy na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków zapraszają członkowie Sztabu WOŚP przy Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, wspierani przez Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie oraz Nieformalna Grupa "Jagoczary".


(fot. arch. WOŚP SZS w Józefowie)

© 2009-2019 ias24.eu.